אודות image
10 דקות על שיווק עם שרון חלבני

10 דקות על שיווק הוא פודקאסט שבועי בו תקבלו אסטרטגיות פרסום ושיטות עבודה מתקדמות שמיושמות בחברות הגדולות והמצליחות בעולם.

בכל פרק תשמעו את האנשים המובילים בתעשייה - אם השמות של חלקם לא יהיו לכם מוכרים זה כי הם לא מרבים להתראיין. הם מרבים לעבוד מסביב לשעון, להוביל צוותי שיווק ומכירות ולנצח במשחק כל פעם מחדש!

כשתסיימו להקשיב, תוכלו להתיישב מול המחשב וליישם את הטיפים ששמעתם בפודקאסט.

קצת עליי, ולמה הקמתי את הפודקאסט הזה?

אני עובדת בתחום השיווק בדיגיטל מעל 10 שנים. כחלק מהניסיון שלי, ניהלתי צוותים מקצועיים בסוכנויות הפרסום הגדולות בארץ. עבדתי בסטארטפים כמי שקובעת את האסטרטגיה השיווקית ומבצעת את חלקה הגדול באופן עצמאי או על-ידי העסקה של פרילנסרים ברחבי העולם.

שמתי לעצמי למטרה להנגיש ולפשט מידע פרקטי ושיטות עבודה יעילות בשיווק אונליין.
כדי להשיג את המטרה, בין היתר אני משתמשת בכלי הזה שנקרא פודקאסט.

איך הפודקאסט יסייע לכם בעבודת השיווק?

היום קיימות המון פלטפורמות ושיטות פרסום. אבל איך תדע מה יעבוד בשבילך? איזה כלי שיווק הצוות שלך באמת צריך להכיר? איך לייעל את זמן העבודה בסטארטאפ שלך, ולא לשרוף אותו ואינסוף תקציבים על ניסיונות שלא נגמרים?

בפודקאסט אני אעשה לכם סדר בכל שיטות הפרסום. אנחנו נפגוש אנשים מהתעשייה (יזמים, מנהלי שיווק, מנכ״לים), נבדוק מה עובד להם, מאיפה הטראפיק מגיע? מה מקנוורט הכי טוב? השיחות שלנו יהיו עינייניות, פרקטיות, בלי דיבורים מיותרים אבל יספקו את כל ההסברים הנדרשים.

נתחיל?