כל הפרקים


נדב דקנר משתף אותנו באמת שמסתתרת מאחורי שיווק תוכן. לאחר שתקשיבו לו תצליחו להגדיל את היקפי העבודה ולייצר תוכן ויראלי שיקדם את הסטארט-אפ שלכם. יזמים ואנשי שיווק הפרק הזה הוא בשבילכם!

קרא עוד  

אין ספק שלעבוד על משפך ההמרה באתר ולשפר אותו יכול להיות מאתגר, אבל זה קריטי להצלחה בדיגיטל. היום נארח את עדן עמירב ונבין איך הוא הופך את חווית הגלישה באתר למנצחת כך ש- 1 מכל 4 יוזרים ממלא ליד. ואיך גם אתם יכולים לעשות את זה.

קרא עוד  

הג׳וניורים צעירים, אנרגטיים והרבה יותר אגרסיביים. זה יתרון או חיסרון בעולמות המרקטינג? תקשיבו מה שי ברס חושב על העסקת ג׳וניורים. שי הוא מנכ״ל חברת WEB3 שמנהלת תקציבי פרסום בגובה של 30 מיליון דולר בשנה.

קרא עוד  

תום לבנה, מייסד-שותף ומנכ״ל Verbit מעסיק למעלה מ-5000 פרילנסרים. תקשיבו לפרק ותגלו באילו פלטפורמות הוא מוצא פרילנסרים איכותיים, איך הוא גורם להם לרצות לעבוד אצלו, איך הוא מפקח על העבודה שלהם, ומה החסרונות שעדיין לא הצליח להתגבר עליהם.

קרא עוד  

אילון רשף ועמית בן דוב, מעלים רעיון למערכת שמנתחת שיחות מכירה. חצי שנה אחרי זה יש להם 11 לקוחות משלמים על גרסת POC. בחודשיים הבאים הם מפתחים גרסת אלפא ומתחילים לשווק לקהל הרחב. זה תרחיש אופטימלי שכל יזם חולם עליו! בפרק הזה נבין מהן ההחלטות הנכונות שגרמו להם להצליח לשווק כל-כך מהר.

קרא עוד